24. 6. 2022 Štěpánovice Pepper, Metalíza, Coda

Koncert ve Štěpánovicích – tradiční bigbít na začátku léta 24.6.2022

Příjemné prostředí U cyklostezky se v pátek proměnilo v hudební arénu

Páteční koncertní putování nás zavedlo do obce Štěpánovice u Klatov. Zde se konal jako každý rok rockový večírek, na který pořadatelé pozvali tři formace z blízka i vzdálenějšího okolí. S přibývajícím časem se místa u stolů zdárně plnila a ani drobný deštík neubral nic na parádní atmosféře hudebního mejdanu v soukromé režii.
Další reportík si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz na webu Hudební knihovna.cz.

Pepper

Klatovy / pop-rock / 2020

O rozjezd a první akordy se postaralo klatovské pop-rockové trio Pepper. I když se kapela o přízeň publika hlásí teprve od 2020, mají muzikanti za sebou desítky koncertů a dva streamingové singly. Ke konci setu přišla od zpívajícího kytaristy Petra Šimka pozvánka do letních Klatov, kde se něco chystá…
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Metalíza

Přeštice / rock / 2017

Pomyslnou dvojku si na páteční koncert vytáhla přeštická rocková Metalíza. Se zpěvákem Michalem Vicanem představili průřez tvorby, jejíž pevný základ tvoří album Víkend (2022). V závěru bloku si s kapelou střihl skladbu Pivo nalejvej jako host Jirka Voráček, což si určitě zasloužilo potlesk.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Coda

Karlovy Vary / hard-rock / 1984

Legendární karlovarská kapela Coda vzešla 1984 z trosek Radikálu, objíždějícího bigbítové štace nejen v Západočeském kraji. Coda se zpěvákem Honzou Haško si za roky existence našla tisíce spokojených fanoušků, kteří jim dokonale vytváří koncertní atmosféru na každé akci, kde sehraná parta zahraje.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace