1. 7. 2022 Mýto, Sladovna Chlíff, Armero Tragedy, V.P.O.ho

Klubová akce v Mýtě představila tři úderné formace 1.7.2022

Z plánovaného open air koncertu u Sladovny Mýto se stala klubová záležitost

Snahu pořadatelů o zopakování úspěšné venkovní akce z loňského roku zhatilo počasí. Déšť vítr a chladno zcela jasně přesměrovaly hudebníky i hosty do příjemně vyhřátého interiéru, kde sice nebylo místa a světla na rozdávání, o to domáčtější atmosféra tu panovala.
Další report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music gate.cz.

Chlíff

Cheznovice / heavy-metal / 2021

Úvod mýtské přehlídky tvrdšího stylu metalového ražení připadl cheznovické skupině Chlíff. Název s pravopisnou úpravou převzala kapela od tamního stejnojmenného hostince Chlív. Se zpěvákem Kájou jsme si užili covery známých světových vypalovaček, od kterých se muzikanti odráží k vlastní tvorbě. Byť tu v pátek zahráli poprvé před širším publikem, troufnu si říci, že o kapele v budoucnu určitě uslyšíme.

Armero Tragedy

Klatovy / alternative rock / 2013

Klatovská parta se zpěvákem Petrem Šíšou Šperlem vypálila pěkně zostra a publikum tak dostalo řádnou dávku decibelů hned úvodní skladbou Punk. Muzikanti si představení viditelně užívali – emoce a chuť hrát z pódia přímo sálaly. I když se tu klatováci objevili poprvé, své posluchače si našli a koncertem si připsali významné plusové body v hudební kariéře.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

V.P.O.ho

Zbiroh / heavy metal / 2008

O závěr minifestivalu v prostorách Sladovny Mýto se postarala, nechá se říci domácí heavymetalovka V.P.O.ho s frontmanem Dušanem Bukvicem. Kapela má sice domovské právo ve Zbirohu, ale právě zde v Mýtě využívají muzikanti zařízenou zkušebnu. Pro fanoušky si na páteční představení připravili jak osvědčené kousky z alba Boj (2021), tak úplnou novinku Jsem bůh, kterou do playlistu umístili na privilegované první místo.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace