16. 7. 2021 Janovice nad Úhlavou Láska, Adys, Pekař

Klatovský Adys v centru ohňových efektů – 16.7.2021

Minifestival v Janovicích nad Úhlavou nabídl žhavé efekty a dobrou muziku

Páteční pop rockový mejdan v Janovicích nad Úhlavou se blýskl trojicí vystupujících. Od písničkáře Lásky přes takřka domácí Adys po vydařený závěr v podání kutnohorské skupiny Pekař.
Další galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Písničkář Láska

Praha / písničkář folk punk / 2019

Láska - hudebník, skladatel a bývalý člen několika známých kapel, vlastním jménem Václav Vaňura, rozjel párty autorskou tvorbou, která publiku nebyla neznámá. Potleskem i hlasivkami doprovázené songy byly důstojnou odměnou za práci, kterou Láska přetavil do několika vylisovaných singlů včetně alba Deska (2020).
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Adys

Klatovy / power-pop / 2018

Klatovská parta Adys se na místní stage cítila jako doma. Spousta fans mladších ročníků provázela koncert od úvodních akordů po závěrečné přídavky dosti hlasitě. Vystoupení, podpořené jak publikem, tak výraznými pyroefekty, mělo úspěch. Kapela si tu určitě připsala plusové body a o muzikantech v blízké budoucnosti uslyšíme v souvislosti s ohlášením práce na novém albu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Pekař

Kutná Hora / pop-folk

Stejně jako v loňském roce, tak i letos, byl set Pekaře a jeho sehrané party třešinkou na janovickém minifestivalu. Songy se na nás valily jako lavina a energie z pódia dokázala oslovit kompletní osazenstvo hezkého areálu u místního koupaliště.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace