1. 1. 2022 Klatovy Petr Kolář s kapelou

Klatovské náměstí na Nový rok – Petr Kolář se svojí kapelou 1.1.2022

Koncert na open air scéně v srdci města

Před koncertem

Počasí na přelomu roku dostalo podobu jara, byť kalendář ukazoval zcela jiné období. Po bujarých večírcích si na náměstí Míru do centra Klatov našlo cestu mnoho fanoušků, kteří si přišli užít první letošní koncert. Nasvícené dominanty, mnohasethlavý dav a nazvučená stage čekaly jen na ten správný čas, kdy moderátor Jan Suda pozval k mikrofonu Petra Koláře s kapelou.

Koncert Petra Koláře – část 1.

Hned úvodní akordy daly poznat, že muzikanti vybalí to nejlepší ze svého repertoáru. Známé songy duněly náměstím a za hlasitého sborového doprovodu sklízely úspěch skladbu za skladbou.

Vystoupení starosty a ohňostroj

Po půlhodinovém setu se mikrofonu ujal starosta města Klatovy Mgr. Rudolf Salvetr. Ve své řeči poděkoval hostům za bohatou návštěvu a kapele za hudební představení. V projevu nechyběla zmínka o nepřející pandemické době a hlavně o naději v lepší zítřky, které nás snad čekají. Jeho slova vzápětí vystřídal ohlušující sedmiminutový ohňostroj. Oblohu nad městem rozzářily tisíce záblesků v doprovodu tematické reprodukované hudby.

Koncert Petra Koláře – část 2.

Po hlasitém potlesku, jako odměnou za parádní ohňostroj, následoval druhý díl koncertu Petra Koláře s jeho kapelou. Oblíbené kousky masírující nás z celoplošných médií jsme si užívali v přímém přenosu a jen těžko se muzikanti s publikem loučili. Několik vytleskaných přídavků udělalo pak tečku za povedeným vystoupením, které snad otevřelo okénko do lepších časů v roce 2022.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace