25. 2. 2023 Plzeň, Parlament Club Oslava narozenin, V.P.O.ho

Když slaví metalový basák narozeniny… 25.2.2023

Oslava narozenin v plzeňském Parlament Clubu

V sobotu podvečer jsme měli tu čest zúčastniti se velké narozeninové oslavy basáka heavy-metalové kapely V.P.O.hoPetra Vrzala. Akce, dlouho dopředu avizovaná, se stala skutečností v sobotu s oficiálním začátkem v 17 hodin na půdě vyhlášeného plzeňského Parlament Clubu. Uzavřená společnost s rodinnými příslušníky, hudebními kolegy, kamarády a spoustou přátel měla uvolněnou pohodovou atmosféru. Nespočet talířů a tácků s jídlem, o doplňování pitného režimu se pak starala sympatická obsluha Stanley a Danuška u tradičně dobře zásobeného baru. A jak to u muzikantů bývá pravidlem, kromě reprodukované muziky tu byla firmou RN Produkce nachystaná ozvučená scéna, která jen a jen čekala na ten správný okamžik.
V tu správnou chvilku se o slovo na pódiu přihlásil oslavenec Petr Vrzal. Poděkoval hostům za gratulace, popřál dobrou zábavu a navíc tu představil hudební nástroje ze své sbírky – basové kytary staršího data výroby po současnou značku používanou na koncertních štacích. Se zajímavým povídáním, historkami s jednotlivými exponáty spojenými, ukázkami jejich herního zvuku na refrénech známých českých hitovek a uvedením kapely V.P.O.ho na scénu se večírek rozjel tím správným způsobem. Po několika odehraných skladbách jsme poděkovali za pozvání a s oslavencem se přímo na pódiu rozloučili.
Tímto ti Petře ještě jednou přeji vše nejjj… k tvé druhé třicítce. Užívej si zdraví, rodinu a pohodu jak nejlépe dokážeš!!!

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace