18. 11. 2016 Chanovice Brutus

Kapela Brutus v Chanovicích 18. 11. 2016

Nestoři českého bigbítu zahráli v KD Chanovice a jako vždy dokázali naplnit sál

Páteční večer v chanovickém KD patřil všem, kteří mají rádi muziku rakovnické kapely, působící již řadu let na české rockové scéně. Kapela Brutus s nestárnoucím frontmanem, showmanem, klávesistou a zpěvákem v jedné osobě – Sašou Pleskou, zavítala do našich končin rozdat trošku dobré nálady a pohody svým fanouškům.
S Ilonkou jsme vyrazili opět včas a po 18. hodině jsme měli zarezervovaný stůl. A dobře jsme udělali, neboť sál se začal plnit chvíli po našem příchodu a sehnat volnou židli či snad celý stůl bylo přání z říše snů.
Úderem 21. hodiny začala zábava „ … se vším, co k tomu patří“, jak rád opakuje Saša během večera do mikrofonu. Slavnostní fanfáry a první pecka s názvem „Kdo na to má, ať vstoupí“ naplnila taneční parket během několika vteřin. Pivko, tanec, sborový zpěv známých hitů. Ostatně za hity by se nechal považovat celý brutusácký repertoár. Sál, včetně balkónu našlapaný k prasknutí, nádherná big beatová atmosféra, krátké přestávky vyplněné „Sašovou poezií a rýmovačkami“. Takový byl hudební páteční večer v Chanovickém kulturáku.
Bohužel vše musí jednou končit a tak i zde, po druhé ranní hodině, reprobedny utichly a my, po posledním skupinovém fotu, vyrazili ke svým domovům.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace