27. 9. 2021 Spálené Poříčí Gallileo, Fata Morgana

Hostující Fata Morgana u křtu alba rockového Gallilea 27.9.2021

MC sklep Spálené Poříčí se v pondělí otřásl v základech

Významný večer si užili členové blovického Gallilea mírou vrchovatou. Několikrát odložený křest pátého alba v řadě s názvem Tak se tě ptám (2020) dostal reálnou podobu. Jako kmotr otevřel láhev bublinek basák z Faty Morgany Petr Neuman.
Obsáhlý report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Gallileo poprvé

Gallileo poprvé

Koncert odstartovala kapela v devět hodin a slušně zaplněný parket ukazoval na početnou fanouškovskou základnu. Věci novější mixované s kousky z nového alba, několik plouživých skladeb a pomalu se blížil čas slavnostní chvíle.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Křest alba Tak se tě ptám

Právě teď přišla řada na otevření lahvičky sektu kmotrem Petrem Neumanem. Kytarista z Gallilea Michal Šamšula pak CD podržel na hraně pódia a mokrá sprška byla odměněna hlasitým potleskem.

Gallileo podruhé

Následující polovina prodlouženého setu byla oslavou dlouholeté práce blovické party, která si v nedávné době prošla personálními změnami. Ohlášený poslední song vyvolal vlnu ovací, kterou muzikanti odměnili přídavkem a děkovačkou věrnému publiku.

Fata Morgana

Plzeň / metal / 1986

Přestavba aparatury a instalace nezbytných rekvizit plzeňské metalovky naznačila, že ani klubové vystoupení členové hororové kapely nepodceňují. Rakev na parketě, připravené strašidelné masky včetně kostýmů, nadupaná muzika a výlety zpěváka Romana Hanzlíčka do vytvořeného kotle měly úspěch. Vytleskaný přídavek pak hudební show definitivně uzavřel a my se můžeme těšit na další akce, které tu mají pořadatelé v plánu uskutečnit.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace