4. 11. 2022 Hořovice, Společenský dům Loco Loco, Protheus

Hořovice, Společenský dům – Závislosti Tour 2022 dne 4.11.2022

Na prostorném pódiu zahrála skupina Loco Loco a Protheus se svojí kapelou

Páteční večer měl v Hořovicích příchuť výjimečnosti – do místního sálu Společenského domu zavítal Protheus na předposlední zastávce republikové šňůry Závislosti Tour 2022. Kromě tohoto textaře a zpěváka fungujícího v kapele Dymytry, rozehřála početné publikum pražská skupina Loco Loco. Večírek se těšil značnému zájmu fanoušků dorazivších na místo konání i z dosti vzdálených končin. Koncert samotný, pod pořadatelským dohledem Zdeňka Ulmana, byl odstartován po podpisovce Prothea s kapelou.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz na webu Hudební knihovna.cz.

Podpisová akce

Ještě před ostrým hudebním startem proběhla v přísálí podpisovka, kterou si spousta přítomných nenechala ujít. Podepisování Prothea a členů jeho kapely na CD, plakáty, fotky či přímo na těla fans mělo zasloužený úspěch

Loco Loco

Praha / rock-screamo / 2011

Pražskou energickou partu Loco Loco jsme měli možnost na našich toulkách po koncertech českých již potkati. Ve Lnářích dělali 20.4.2019 předkapelu Harlejům (zde je odkaz) a jako tam, tak i zde v Hořovicích předvedli muzikanti stoprocentní výkon. Je pravda, že si kapela od té doby prošla personální změnou, přesto jede neustále vpřed a drží si svjí laťku pěkně vysoko. Určitě o této skupině ještě uslyšíme. Palec nahoru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Protheus

Zpěvák, textař a muzikant

Zpěvák, textař a muzikant Protheus, známý z kapely Dymytry, vyrazil na sólové turné Závislosti Tour 2022 s kapelou seskládanou ze známých tváří české top scény. Jeho stejnojmenné debutové album Závislosti (1.9.2022) má u posluchačů úspěch, čemuž odpovídala i hořovická početná návštěva. Kromě prezentace líbivých textů s podmanivou muzikou se představil i jako kytarista či klávesák. Koncert se určitě vydařil a zazněla tu slova o tom, že letošní turné nebude to poslední. Máme se na co těšit.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na oficiální webové stránce Protheus.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace