26. 1. 2013 Čížkov Music Klatovy

Hasičský bál v Čížkově 26. 1. 2013

Přivítáním od starosty a vyhlášením nekuřácké zábavy v úvodu byl bál oficiálně odstartován

Jeden z výjímečných dnů pro obyvatele Čížkova připadl letos na sobotu 26. 1. 2013. Odpoledne bylo připravené pro děti, které si užily maškarního reje na sále v místním hostinci, večer byl určený dospělým. Tradiční hasičský bál začínal ve 20 hodin, k tanci hrála kapela Music Klatovy.
Opět se nám povedlo přijít včas a tak je vidět příprava kapely k večerní produkci. Zajímavý byl úvod zábavy. Před téměř plným sálem vystoupil hlavní pořadatel a se starostou přivítali přítomné hosty. Ale co bylo pro všechny nejdůležitější, hlavně pro kuřáky? Byla vyhlášená nekuřácká zábava! Tak jsem zase o nějakou zkušenost moudřejší. Zažili jsme prohibici alkoholovou, teď kuřáckou. Můžu říci, že o co byl na sále lepší vzduch, o to hustější byl ve výčepu. Také pochvala pro šenkýře. Pivo dobré, fronty žádné.
Mnoho návštěvníků přilákala bohatá tombola. Obrovské špalíky na štípání, vánočky, koláče, nové štafle, drobné věci, dárkový balík a hlavní cena - divočák. Při losování o tyto výhry se vyprázdnil i výčep. Rozdělování cen probíhalo jako po drátku, výhry měnily své majitele a kapela se připravovala ke druhé polovině svého vystoupení.
Ze svého pohledu musím říci, že už delší dobu jsem nezažil takhle podařenou zábavu. Pozdě k ránu muzika dohrála a těch několik posledních hostů se vydalo ke svým domovům, včetně nás. Tentokrát pěšky. Naštěstí nepřišel hlášený silný mráz, ale bylo příjemných -10°C. Cesta proběhla v pohodě a už ve čtyři jsme byli doma.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace