19. 12. 2021 Ledce

Farmapark u Toma – výlet pro celou rodinu 19.12.2021

Nedělní vyjížďka směr Ledce dopadla na výbornou

Předvánoční čas, doba trhů a nákupů, sváteční nálada…. to vše spojené dohromady jsme nalezli v areálu firmy Krmiva u Toma, zaměřující se již podle názvu na potravu pro všechna domácí zvířátka.

Trhy

Od začátku adventu jsme vymýšleli, kam vyrazit na trh či jarmark a užít si předvánoční atmosféru popřípadě dokoupit nějaké drobnosti pod stromeček. Ze známých důvodů se výběr poněkud zúžil a v síti možností nakonec vyhrála obec Ledce. V areálu prodejny Krmiva u Toma se konal stánkový prodej s tematickým zbožím a návštěvnost odpovídala blížícím se vánočním svátkům. Od skleněných ozdob, uzavřených lahviček vín a likérů, koření… po oblečení, něco na zub či bytovou dekoraci – každému dle jeho potřeb. Uličky mezi prodejci jsme několikrát prošli, nakoupili drobnosti a poté zamířili do přilehlé mini ZOO.
Pro úplnost přidávám odkaz na Krmiva u Toma

Farmapark u Toma

Není nic příjemnějšího, nežli ve finálových přípravách letošních Vánoc na chvilku vypnout a odreagovat se, prostě přijít na jiné myšlenky. Právě Farmapark u Toma nabízí ideální konstelaci – zvířátka, prostor, klid. Obešli jsme v podstatě celý areál podél všech výběhů a nebyl problém ochočená zvířátka pohladit či se legálně dostat do výběhu. Králíci, slepičky, prasátka několika ras, kozy, ovce, lamy… Navíc se tu nacházela místa vhodná k fotografování, čehož jsme nemohli nevyužít a po hodince putování pak prošli branou zpět ke kamennému obchodu. Tady ještě Michaela nakoupila jorkšírkovi Ronniemu něco pod stromeček… Ale je to tajné, tak o tom před ním nesmíme mluvit.
Pro úplnost přidávám odkaz na Farmapark

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace