17. 6. 2022 Skašov, Koupaliště Elegie rock, Agnes Rock

Elegie a Agnes na skašovském koupáku 17.6.2022

Koncert na open air aréně za ideálního počasí

Páteční večer si do areálu skašovského koupaliště přišli užít příznivci rockových vypalovaček, které v plné palbě nabídly jak plzeňské Elegie rock, tak revivalová skupina Agnes Rock z nedalekých Přeštic. Hezké prostředí, ochotná a usměvavá obsluha místního šenku, ale bohužel ne zcela zaplněný prostor před vysokou zděnou stage. Během večera si k pódiu našli cestu mnozí hosté, přesto parket nabízel daleko více taneční plochy. Napříč této mínusovce zahrály kapely na plný plyn a potlesk po každé odehrané skladbě jim tak byl odměnou za předvedené výkony.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Elegie rock

Plzeň / hard- rock / 1979 - 1983, restart 2016

Skupina Elegie rock s frontmanem Jardou Rajtmajerem u basy vyjela na zteč skašovského centra dění s hlavou vztyčenou a nabitým playlistem těch nejlepších kousků. Ranní rock, Týdny jdou dál, Úplně volný, Poslední zvonění, Měj se fajn… nás masírovaly přes dobře nazvučenou reprosoustavu s obrovskými bednami. Postupem času si našli cestu k pódiu první tanečníci a koncert tak dostal ten správný náboj, tu správnou atmosféru.

Agnes Rock

Přeštice / rock

Zábavová přeštická kapela Agnes Rock má letos koncertní kalendář nebývale zaplněný. Svými výjezdy na akce napříč krajem i za jeho hranice rozdává hudební pohodu songy od špiček české rockové scény. Nejinak tomu bylo i tento pátek, kdy si se zpěvákem Jindrou Kubíkem užívali hosté každý kousek, každou skladbu, která tu zazněla. První polovina jejich vystoupení měla trochu handicap v osvětlení předními reflektory, který muzikanti zdařile vyřešili - zbytek večírku byl již pod klasickou světelnou palbou. My jsme se s kapelou rozloučili chvilku před druhou po půlnoci, kdy zábava jela ještě na plný plyn.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace