17. 7. 2021 Újezd u Chanovic What's In The Box, Life Inside Out, Taktika Kyselejch Hroznů, No More Hiroshima, Delusion, P.S., V.T. Marvin, NEW|OLD

Cidre Punk Fest vol. 4 slyšitelně přitvrdil – 17.7.2021

Punkový festival v Újezdě u Chanovic potvrdil svou jedinečnost

Areál Moštárny ve výše jmenované obci Újezd u Chanovic se stal v sobotu dějištěm již čtvrtého ročníku punkově laděného festivalu. Na improvizované scéně se představila osmička kapel, které si s fanoušky užívaly večírek plný dobré muziky a z podpódia je nevyhnal ani silný déšť při bloku předposlední formace.
Podrobnější povídání a další obsáhlou galerii si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

What's In The Box

Plzeň / alternative-indie / 2017

Plzeňská skupina představila na místních prknech playlist s anglicky zpívanými skladbami. Osou výběru bylo jejich debutní album Milk (2019) se třinácti autorskými věcmi.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Life Inside Out

Střelské Hoštice / hardcore punk / 2019

Vytuněná úderka s nadupanou muzikou měla ve svém středu jako jediná formace zástupkyni něžného pohlaví – basačku Markét. Představení v dnešní hudební přehlídce patřilo k těm ostřejším, což se podepsalo na plnícím se prostoru u stage.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Taktika Kyselejch Hroznů – TKH

Strakonice / punk-rock'n'roll / 1991

Jedna z nejdéle působících punkových kapel na Strakonicku vybalila věci z poměrně obsáhlého repertoáru. V povedeném setu jsme mohli vidět i jednoho z hlavních pořadatelů – Michala Komana na postu basové kytary.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

No More Hiroshima

Strakonice / punk hardcore / 2016

Nezaměnitelně nabušené představení se zpěvákem, který si to užíval jak na pódiu, tak při pogu mezi fans. Nechyběl ani skok do náruče skalních příznivců.

Delusion

Strakonice / hardcore-metal / 1995

Kapela není známá pouze u nás, v České republice, ale své posluchače si během dlouhé hudební kariéry našla i za hranicemi. Na kontě mají řadu titulů a spoustu koncertů napříč Evropou.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

P.S. – Pohlavní Styk

Praha / 1986 / punk, hard core

Nechá se říci, že legenda na poli punkové muziky. Sehranost a chuť užít si každou minutu koncertu byla na muzikantech přímo viditelná. Výlety zpěváka do kotle dodávaly jejich setu punc výjimečnosti.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

V.T.Marvin

Břevnov nad Brusnicí / punk-rock / 1990

Velký Tvrdý Marvin – tak zní jméno skupiny bez zkratek. Energický zpěv a nespočet výskoků, fanoušci namačkaní až na pódiu – parádní zážitek. Ještě dovětek: silný déšť sice někteří hosté neustáli, přesto prořídlý kotel pulsoval svým životem celý jejich set.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

NEW|OLD

Praha / punk rock

Nový punk se starým obsahem – takový podtitul nabízí dostupné stránky této skupiny. Byť se na scéně objevila jako poslední, dokázala udržet publikum v pohotovosti a u stage bylo živo do závěrečného akordu.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace