3. 6. 2022 Nezvěstice, Koupaliště CHAI, Kabát revival West

CHAI a Kabát revival West v pátek na nezvěstickém koupališti 3.6.2022

Bigbítový večírek poznamenal v druhé polovině plnohodnotný déšť

Páteční koncert v areálu koupaliště Nezvěstice měl na programu dvě vystoupení. O přízeň publika se přihlásila jako rozjezdovka klatovsko-nýrská skupina CHAI, finálovku si vzala za své přeštická kapela Kabát revival West. Koncertu pak dodávaly atmosféru jak dobře zásobené bary, tak celkem slušná návštěva fanoušků z širokého okolí. Korunu všemu pak nasadil vydatný liják, který prověřil odolnost vytvořeného kotle a podtrhl tak perfektní bigbítovou náladu, jež tu v podstatě panovala od prvních akordů zahajovací formace.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

CHAI

Klatovy-Nýrsko / pop-rock / 2009

Sympatická kapela je známá hlavně na Klatovsku, ale dobrou muziku vyváží i daleko za krajské hranice. Se třemi vydanými alby S tebou mě baví svět (2010), Hrudní kosti v tanci (2013) a Pro nás se narodil svět (2020) se řadí k hudebně plodným skupinám, které svojí kariéru budují na pilné práci ve zkušebně a komunikací s fans. Byť se parket plnil jen pomalu a sporadicky, závěr setu odehráli muzikanti před tančícími příznivci.
Další report a galerie je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Kabát revival West

Přeštice / rock / 2015

Kapela se Štěpánem Mrázem u mikrofonu preferuje, jak je z názvu naprosto zřejmé, skladby slavných originálů. O tom, že má bicman a frontman v jedné osobě Alan Reisich zaplněný koncertní kalendář na mnoho týdnů dopředu svědčil i páteční dvoják, kdy se KRW do Nezvěstic vrátil po vystoupení v Letňanech. Během úvodních tónů se na nás snesl silný liják, který v žádném případě nedonutil zdravé fanouškovské jádro opustit místa před stage.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace