30. 5. 2020 Chlumčany Brufen, Septic People

Brufen důstojně předskočil rozjetým Septicům – 30.5.2020

Velký hudební mejdan v Chlumčanech

Dlouho očekávaná akce na chlumčanském hřišti dostala dnes večer reálný rozměr. Na kryté stage se představily dvě kapely, které dokázaly přitáhnout řádný počet fanoušků dobré muziky.
Oficiální report je na hudebním serveru Music Gate.cz.

Brufen

Chotěšov / rock / 2002

Skupina se v Chlumčanech představila ve velice dobrém světle. Chotěšovští rockeři hned v úvodu vybalili několik kousků ze své kuchyně, které postupně míchali převzatými věcmi bušících do nás ze všech ostřejších médií. Parket se sice nezaplnil, přesto se našlo několik fans, kteří si jejich blok parádně užívali.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Septic People

Horšovský Týn / hard rock n´roll / 2010

Přezvučit a vydat se na scénu trvalo členům kapely jen ten správný čas. Gejzíry mlhy a úvodní skladba přilákala většinu hostů před pódium, kde jsme si mohli mejdan užít na sto procent. A díky pohodové atmosféře i o kousek více. Staré dobré pecky, několik novinek včetně dvou pomalých věcí pro zamilované dotvářely mozaiku výživného večírku. Všechno přesně tak, jak má na správném koncertě být. Obrovská děkovačka patřila všem, kdo si do Chlumčan našel cestu a dokázal si mejdan vychutnat do poslední akordu linoucího se na nás z nadupaných beden.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace