23. 6. 2024 Klatovy, Falcon Club KT Bandits (CZ), Barackca (Maďarsko)

Ani v neděli ve Falconu nezahálí – punkový koncert měl početnou návštěvu 23.6.2024

Obsahem večírku bylo promítání premiérového klipu plus dvě hudební vystoupení

O tom, že klatovský Falcon to umí pěkně rozjet, není mezi jeho hosty žádných pochyb. Pravdivost této reality potvrdil nedělní večírek, na kterém jsme se stali svědky premiérového promítnutí klipu Svět, co není tvůj skupiny KT Bandits. Následoval její plnohodnotný koncert, po němž se o slovo přihlásila druhá hudební formace – maďarská punková kapela Barackca. Byť se vše konalo v předvečer začátku pracovního týdne, do suterénního klubu si našla cestu početná návštěva umocňující parádní koncertní atmosféru.
Další report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

KT Bandits

Klatovy / HC punk / 2022

Skupina KT Bandits je na hudebním trhu aktivní teprve dva roky, přesto má playlist naplněný vlastní tvorbou, pracuje na finálních detailech debutového alba a navíc natočila klip ke skladbě Svět, co není tvůj. Právě jeho promítání bylo úvodním středobodem nedělní události, po níž následoval koncert v plném nasazení. V něm, kromě starších osvědčených kousků, zazněly i dvě novinky, které dokazují kapelní píli ve zkušebně. My se s muzikanty naposledy setkali při punkové oslavě narozenin v Žerovicích 4.5.2024 (ODKAZ).
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Barackca (Maďarsko)

Maďarsko, Budapešť / punk / 1994

Punkovým kořením klatovského mejdanu se stalo vystoupení maďarské skupiny Barackca. Ta letos slaví 30. narozeniny, ke kterým právě ukončila turné po německých zemích. Cestou do rodného Maďarska si udělala malou zastávku ve Falconu, kde ukázala, proč byla její zahraniční šňůra tak úspěšná - punková muzika, emotivní přednes, komunikace s kotlem… Závěrečné foto s Bandity a fanoušky ukazuje na perfektní koncertní náladu, která měla v nedělním Falconu stoprocentní prim.
Aktuality o kapela naleznete na jejím Facebook profilu.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace