3. 11. 2018 Sokolovna Spálené Poříčí Rheia, Septic People, Alkehol

Alkehol ve Spáleném Poříčí 2. 11. 2018

Rockový večer na Sokolovně

Sobotní večer ve Spáleném Poříčí si užil každý, kdo se rád pobaví, zatančí a pobyde ve společenství pohodových lidí. Na Sokolovně proběhl první ze tří avizovaných koncertů pod patronací hlavního pořadatele – Josefa Bruhy.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Rheia

Praha / rock-metal / 2017

Pro nás premiérová návštěva této pražské kapely. Dominantní zpěv Heleny Kubelkové s občasnými vokály Niky Čejchanové dodávaly slušný náboj jejich představení. Během setu se publikum ještě scházelo, přesto si mnozí hosté našli místo pod scénou a jednotlivé songy odměňovali potleskem.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Septic People

Horšovský Týn / rock'n'roll / 2010

Také vystoupení této party jsme si dnes vychutnali poprvé. Slovo vychutnali je na místě, neboť jak texty, tak styl i přednes měly šťávu. Letos (2018) kapela prošla personálními změnami, přesto jim to šlapalo a v plánu mají vydání nového alba v příštím (2019) roce. Navíc je hotový scénář ke dvěma klipům, z čehož první ke skladbě Až jednou by měl spatřit světlo světa ještě do konce roku. Ode mne určitě palec nahoru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Alkehol

Praha / rock-punk / 1991

Pro mnohé zlatý hřeb sobotního večera předvedl, jako snad pokaždé, skvělý výkon doplněný kouřovými efekty. První dva songy nebyli muzikanti na pódiu takřka vidět, poté se vše ustálilo na přijatelné míře. Nejznámější hity doprovázené několika stovkami hlasivek parádně podtrhly povedený mejdan, který tu na sklonku letošního (2018) roku nebyl naposledy.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace