11. 7. 2020 Blatná Street69, Rybičky 48

Zimní stadion Blatná – Rybičky 48 a Street69 11.7.2020

Povedený koncert za podpory početných fanoušků

Netradiční asfaltové prostranství Zimního stadionu u fotbalového hřiště, prosvícená scéna a v neposlední řadě ochotná obsluha občerstvovacích stánků přivítaly první hosty ještě dávno před zvukovkou. Spousta lístků změnila majitele v předprodejích a ani vstupenky u brány se na stole pořadatelů dlouho neohřály.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Street69

Zlín / pop-rock / 2006

Slušná návštěva ochutnala jako první zákusek sobotní párty koncert této zlínské formace. Pohodová parta, které to určitě šlape i mimo pódia, dokázala publikum rozehřát a naladit přítomné na tu správnou rockovou vlnu. Na kontě mají čtyři alba a navíc výměnu basáka – současný Martin do kapely zapadl a jistě zůstane pevným článkem sestavy, která míří do vyšších hudebních levelů.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Rybičky 48

Kutná Hora / pop-punk / 2002

Obrovský jekot, světelná děla a první songy rozpoutaly v Blatné hotové peklo. Kuba Ryba s energickými kytaristy po bocích a nepřehlédnutelným bicmanem v zádech vybalili totálně nabitý playlist. A nebyly to jen hitovky masírující nás z celoplošných médií – zazněly tu věci pamatující dosti staré časy. Plejáda těch v současnosti nejoblíbenějších však neměla konkurenci a veliká spokojenost šla vyčíst z tváří snad každého, kdo si cestu na Zimák našel a stal se součástí povedeného hudebního mejdanu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace