21. 6. 2019 RC Prdel Beroun Los Hrdlos, Bulldog

Zavírák hudební sezóny v RC Prdel 21.6.2019

Poslední koncert před letní pauzou v berounském RC

V pátek večer jsme se zajeli podívat do kultovního rockového klubu Prdel Beroun, kde se konal závěrečný koncert před letní pauzou. Hlavní pořadatel a provozovatel klubu Martin Hruška neponechal nic náhodě a pódium obsadil osvědčenými formacemi.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Los Hrdlos

Zdice / rock / 2013

Jako první nazvučili a k nástrojům se postavili členové zdické party Los Hrdlos. V minulosti jsme si je měli možnost poslechnout a tak jsme věděli, do čeho jdeme. Dnes opět nezklamali a v podání univerzálního zpívajícího kytaristy Mikeše zahráli věci staršího data vydání prolnuté několika novinkami. Byť klub nepraskal ve švech, atmosféra byla pohodová a potlesk za představení zasloužený.

Bulldog

Beroun / hard rock / 2015

Domácí hard rocková parta s Martinem Hruškou u bicích vydala letos (15.3.2019) své druhé album s názvem Cítíte se nevesele?..., ze kterého tu mnohé zaznělo. Skupina se veze na slušné vlně popularity a v létě jistě nebudou muzikanti vysedávat u televize. V širokém okruhu jsou vyhledávanou kapelou rockových festivalů, kde si potvrzují dobré jméno a rozšiřují fanouškovskou základnu napříč všemi generacemi.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace