4. 10. 2019 Lnáře Alkehol, Walda Gang

Waldáči & Alkáči Tour 2019 – 4.10.2019

Celorepublikovou šňůru odstartovaly kapely ve Lnářích

Lnářský kulturák pohostil na prostorném pódiu dvě skupiny z vyšších pater české rockové scény – oblíbený Alkehol a neméně známý Walda Gang. Kromě premiéry v rámci podzimní tour to byl i úvodní koncert zimní sezóny 2019/2020 ve Lnářích, kde pořadatelé na toto období připravují další velké akce.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz. Dodatečně připojuji odkaz na Hudební knihovnu.cz s dalším reportem. Trošku opožděně vyšel i článeček ve Strakonickém deníku.cz.

Alkehol

Praha / rock-punk / 1991

Sympatická parta kolem Oty Hereše vybalila úspěšné pecky opěvující dobré jídlo a hektolitry alkoholu v jakékoliv koncentraci. Osvědčené hitovky střídali kousky z posledního alba Sudová přitažlivost, Buráky a Na Slamníku povedený set ukončily.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Walda Gang

Praha / rock / 2009

Spousty článků a vět byly napsány o této známé kapele. Dnes tu předvedli parádní show, kde nechyběl kouř, ohně a nezbytné mlhové dělo. Asi se mi stejská jako vzpomínka na Vláďu Šafránka zněla celým sálem, nechyběly další kousky v podání zpěváka Miro ŠmajdyEldorádo, Hudsonské šífy, Spím v obilí
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace