21. 4. 2019 Dožice

Velikonoční turnaj v ping-pongu – Dožice 21.4.2019

Již 10. ročník oblíbeného sportovního odpoledne

Velikonoční neděle měla v Dožicích sportovní nádech. Na místním sále Dožické hospůdky proběhl kulatý 10. ročník sportovního klání ve stolním tenise. Hlavní pořadatelka Pavla Hošková připravila pro všechny zúčastněné hodnotné ceny, mezi kterými se určitě vyjímala výhra nejcennější – putovní pálka se jmény vítězů jednotlivých ročníků.
Do Dožic si našla cestu řada příznivců této rychlé míčkové hry a bylo vidět, že o výměny na zelených stolech mají zájem i ti nejmladší. Zaregistrovaní hráči se utkali ve třech kategoriích – dětské, ženské a mužské, která měla nejvíce účastníků.
Každý závodník měl svůj osobitý styl, natrénované podání a v některých případech i hlasitý projev. Postupně se sítem vyřazovaček dopracovali k finálovému rozhodnutí Jiří Kovařík ml. versus Štefan Šmíro, kterým skvělou kulisu vytvořil zbytek osazenstva sálu. Fandění, tleskání a závěrečné blahopřání vítězi Jiřímu Kovaříkovi ml. mělo punc velkého zápasu. Po společném fotografování přišly na řadu ještě čtyřhry, ve kterých jsme si z časových důvodů nemohli zahrát – čekal nás další ze série koncertů tohoto víkendu.
Podrobnosti, galerie a výsledková listina jsou k nahlédnutí na webu obce Mladý Smolivec v Událostech.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace