31. 3. 2018 RC Prdel Beroun Falešná Ozvěna, Jamaron, Sam-Ou-Hell

Velikonoční rock v RC Prdel 31. 3. 2018

Slušně obsazený malý festík v berounském RC

V sobotu večer jsme se byli podívat ve vyhlášeném berounském rockáči, kde se konala hudební oslava letošních Velikonoc za účasti tří kapel. Malý fesťáček byl pro nás lákadlem jak termínem, tak vystoupením dosud námi nepoznaných skupin. Klubové prostředí na nás jako vždy dýchlo příjemnou atmosférou, ve které celý večer probíhal. K plusovým zážitkům určitě nepatřil jen koncert avizovaných formací, ale také celkem početný fans jednotlivých účinkujících.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním portále Music Gate.cz

Falešná Ozvěna

Rakovník / rock – pop - punk / 2011

Kapela s vlastní tvorbou rozjela mejdan na plný plyn, což se odrazilo na zaplněném parketu – tance, doprovodný zpěv známých songů. Skupina si zde jistě našla mnoho nových příznivců, které hudební styl a podání oslovilo.
Výběr z repertoáru si můžete poslechnout na serveru Bandzone.cz

Jamaron

Praha / crossover / 2013

Opět slušné vystoupení podpořené zpěvem Marie Dostálové – zpěvačky a saxofonistky z tria sourozenců tohoto jména v muzikantské partě. Představení mělo šmrnc a u mne zabodovala skladba Osudová balada.
Výběr z repertoáru si můžete poslechnout na serveru Bandzone.cz

Sam-Ou-Hell

Zdice / rock – pop / 2010

O kapele jsem již v minulosti slyšel, na živo pro nás byla premiérou. V jejich středu určitě zaujme zpěvačka Nela Rajtmajerová nejen neustálým pohybem, ale i procítěným přednesem některých písní. Pro mne výživné představení, určitě palec nahoru.
Výběr z repertoáru si můžete poslechnout na serveru Bandzone.cz
Rockové Velikonoce v RC Prdel Beroun se po 22. hodině staly minulostí a my vyrazili ještě mladou nocí na cestu k domovu.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace