2. 12. 2017 RC Sklep Spálené Poříčí Grady Ann, V3SKA

V MC Sklep zahrály Grady Ann a V3SKA 2. 12. 2017

Multižánrový koncert v RC Sklep Spálené Poříčí

Sobotní večer je tu a my vyrazili do již známého prostředí poříčského rokáče Music Sklep. Nechá se říci, že klub jede a mnoha fanouškům i kapelám různých hudebních směrů otvírá možnost navzájem se poznat. Dnes na klubové scéně zahrály skupiny námi v minulosti několikrát navštívené, přesto jsme velice rádi přijeli nasát klidnou domácí atmosféru. Příjemní pořadatelé, pohodová obsluha baru a celkem slušná návštěva dokreslovala hudební představení ve Spáleném Poříčí.

Grady Ann

Blovice / hard – rock / 2014

Rockové vypalovačky s chytlavými texty jsou vždy ozdobou každé rockové tancovačky. V dnešním podání kapely to mohu jen potvrdit. Shodou okolností jsem na nich byl i včera, přesto jsem si začátek nenechal ujít a velice rád si vystoupení zopakoval. Kromě starých dobrých pecek tu představili i novinky, které by chtěli v lednu příštího roku (2018) přetavit do svého prvního alba pod sponzorinkem firmy TOI TOI. Držím palce, na placku se těším.

V3SKA

Plzeň, Stod / ska, punk, reggae / 2002

Kapelu, kterou asi není v západočeském kraji nutno sáhodlouze představovat. Populární skáčková sestava přilákala opět velký počet fanoušků, kteří dokázali vytvořit parádní kulisu celého koncertu. Slušně zaplněný parket při hitovkách o sobě dával hlasitě najevo, song střídal song a večer utíkal jako voda. Poslední pecka, přídavek a oficiální ukončení proběhlo chvíli po půlnoci.
Oficiální fotoreportáž si můžete prohlédnout na Music Gate.cz

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace