8. 6. 2018 Kryry Kočkuzblajs, Deepka

U tří kytar – Kryry 8. 6. 2018

Rockový dvojkoncert v kryrském klubu

V pátek jsem se zajel podívat do končin námi dosud neprobádaných. Při hledání hudebních akcí mne zaujala právě tato. V regulerním registrovaném multižánrovém klubu U tří kytar představily své umění dvě kapely, na Plzeňsku zcela neznámé – Kočkuzblajs a Deepka. O tom, že rockové akce jsou navštěvované nejen v bigbítových baštách, jsem se přesvědčil na vlastní kůži a poměrně dlouhé cesty nijak nelitoval.
Příjemné prostředí jak venkovního areálu, tak interiéru na mne dýchlo klidem a pohodou. Po zapsání do členské knihy vedly mé kroky na sál. Prostorné pódium, parádní osvětlení, milá obsluha za barem a hlavní pořadatel za mixem udávali takt rockovému večeru.
Oficiální report si můžete přečíst na hudebním serveru Music Gate.cz.

Kočkuzblajs

Postoloprty / heavy-rock / 2012

Název této formace byl jeden z důvodů mé návštěvy. Originální jméno kapely hrající vlastní tvorbu a s velice slušným rockovým výkonem. Již delší dobu mají v plánu vydat CD. Prozatím na něm pracují a tak se v budoucnu máme na co těšit.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Deepka

Vroutek / blues-rock / 2016

Trošku odlišný styl, přesto svižný s rock 'n' rollovými vsuvkami měl u publika odezvu. Skupina tu jistě není nováčkem, i když na scénách se objevuje teprve od roku 2016. Mají chuť hrát a dnes tu představili několik novinek.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace