30. 6. 2018 Nepomuk De Bill Heads, Znouzectnost, Doctor P.P., Tři sestry

Tři sestry v Nepomuku 30. 6. 2018

Radegast Tour k oslavě 33. výročí vzniku kapely

V sobotu jsme vyrazili do města Nepomuk na jižním Plzeňsku. Konala se tu koncertní zastávka Tří sester v rámci Radegast Tour 2018, při které probíhají oslavy 33. výročí od založení skupiny. Osobní prohlídky u vstupu, prostorná zastřešená scéna, ostrá světla, nadupaný zvuk a pivo Radegast kam oko dohlédlo. Teplé počasí přilákalo slušný počet hostů, kteří tak dodali punc velkolepému festivalu v nepomuckém Sportovním areálu.
Oficiální report si můžete prohlédnout na portále Music Gate.cz.

De Bill Heads

Rock / Turnov / 1996

Skupina tu přijala nevděčnou úlohu rozjezdové předkapely s vervou sobě vlastní. Neustálý pohyb zpěváka a prezentace známých songů lákala k zábranám první fanoušky.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Znouzectnost

Plzeň / rock punk / 1986

Plzeňáci ve svém bloku zahráli to nejlepší, co na bohatém playlistu mají. Bylo znát, že písně nejsou jen studiové nahrávky, ale jsou známé široké veřejnosti, což bylo na zpívajícím kotli zřetelně vidět.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Doctor P.P.

Česko / rock / devadesátá léta

Kapelu jsme dnes slyšeli a hlavně viděli poprvé. Určitě si zasloužili pozornost jak živým hudebním stylem, tak vystoupením plným převleků a různých koncertních vychytávek. Myslím si, že se v budoucnu ještě někde potkáme.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Tři sestry

Praha / rock´n´roll - punk / 1985

Těžké je napsat něco nového a kapele, která je pod drobnohledem jak fanoušků, tak odborných kritiků. Přesto bych rád zdůraznil profesionální přednes kompletního playlistu a myslím si, že byť Nepomuk nepatří mezi české metropole, výkon muzikantů byl jako vždy stoprocentní.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace