29. 6. 2019 Holoubkov Pavel Paur, Knedlofil, Nízká úroveň

Summer Beer and Rock Party vol. 2 – 29.6.2019

Hudební festival u Hotelu Bělohlávek Holoubkov

Teplý sobotní podvečer, vidina volné neděle a nabídka slušné muziky byly jistě velkou motivací hostů k návštěvě holoubkovské akce. Ta se konala za hotelem na zahrádce v příjemném prostředí a ve společnosti pohodových lidí. Velké změny v line upu zamotaly hlavu pořadatelům z Nízké úrovně, která tuto sešlost pořádala.
Oficiální report je jako obvykle k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Pavel Paur

Plzeň / písničkář / 1975

Písničkář, kytarista a hlavně pohodový člověk, se kterým jsme si v klidu před jeho vystoupením popovídali. Dnes tu zahrál akusticky, i když republiku, popřípadě zahraniční štace, projíždí se svou kapelou Pavel Paur & Company (profil na FB).

Knedlofil

Radouš, Hořovice / punk / 2015

Punkový blok odstartoval Knedlofil, na jehož koncertech jsme měli čest v minulosti pobývat. Monika u mikrofonu, charizmatický Gabriel u bicích a ostřílení kytaristé po bocích blonďaté zpěvačky přilákali k pódiu hosty všech věkových kategorií.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Nízká úroveň

Rokycany / punk / 2013

Pořádající sympatická parta, která se hudbou baví. Dnes dokázali, že zvládnou i pořadatelství hudební akce. Pod jejich taktovkou probíhalo občerstvování žíznivých hostů, kontrolovali vstup do areálu a nejvíce práce měl asi zpěvák Honza Košař s vyladěním zvuku jednotlivým učinkujícím. Ode mne určitě palec nahoru za hezký večer v takřka domácí atmosféře.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace