22. 11. 2019 Lnáře Street69, Rybičky 48

Street69 odstartoval páteční koncert ve Lnářích – 22.11.2019

Tour Zamilovaný/Nešťastná 2 v KD Lnáře

Páteční večer si v místním prostorném kulturáku dali dostaveníčko fanouškové známých Rybiček 48. Jejich celorepubliková šňůra měla právě dnes zastávku ve Lnářích, které byly vyprodané takřka do posledního místa. Předskokanem hlavního tahouna byla zlínská parta Street69. Ta svým vystoupením dokázala lnářské publikum rozhýbat a dostat do provozní teploty bez jakýchkoliv problémů.
Oficiální report je jako obvykle zveřejněný na hudebním serveru Music Gate.cz. Dodatečně přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz se třetím reportem. A je to se spožděním ještě jedna galerie publikovaná na Strakonickém deníku.cz.

Street69

Zlín / pop-rock / 2006

Parádní rozjezdovka, která se muzikou skvěle bavila a dobrou náladu dokázala z pódia přenášet do obecenstva. Kapele to šlapalo a muzikanti se jistě dokáží pobavit i mimo scénu, alespoň tak to na mě působilo. Představení mělo ohlas a zaplněný parket byl připraven na věci příští.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Rybičky 48

Kutná Hora / pop-punk / 2002

Těžko se hledají slova či věty, které o známé kapele, vezoucí se na vlně popularity, nebyla napsána. Přesto bych určitě podtrhl parádně odehraný koncert s největšími peckami, které si s Kubou Rybou zpíval každý, kdo si cestu do Lnář našel. A ještě malá vsuvka – příkladná vstřícnost všech členů Rybiček 48 k fanouškům. Nádhera! Velice mě tento pohled potěšil a kdo jste byl na závěrečném fotografování s muzikanty, jistě mi dá za pravdu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace