5. 5. 2018 Strážov Weget rock, Třískáč, Kníry, Grady Ann

Strážov – Pivní slavnosti 5. 5. 2018

Festival piva doprovázený celý den hudebními bloky několika žánrů

V sobotu večer jsme vyrazili do Strážova u Klatov, kde se konaly Pivní slavnosti za účasti několika varen zlatavého moku. O kvalitě či chuti nabízených piv napsat nemohu, a to z důvodu zcela prozaického – řízení. Přesto jsem byl rád, že jsme se zúčastnili, neboť od 18. hodin bylo improvizované pódium na korbě nákladního vozu vyhrazeno rockovým a jedné skáčkové kapele.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music gate.cz.

Weget rock

Klatovy / hard - rock / 2000

Tuto sympatickou partu jsme již měli možnost poznat na živo a mohu jen poblahopřát k parádnímu výkonu. Skladby z vlastní kuchyně, melodický rock, určitě palec nahoru.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Třískáč

Klatovy / funk – pop - ska / 2013

Početná skáčková formace předvedla to, co příznivci tohoto žánru očekávají. A dovolím si podotknout, že přidali i něco navíc. Styly se prolínaly a výsledek byl v publiku odměňován zaslouženým potleskem.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Kníry

Plzeň / rock´n´roll - punk / 2013

Na tuto partu s Prasopsem u mikrofonu jsem byl zvědavý. Zpěváka mnozí znají z tanzmetalového Trautenberka, zde byl styl i podání o poznání odlišný. Jadrné texty, několik hudebních slohů a výsledek sklidil aplaus strážovského publika.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Grady Ann

Blovice / hard – rock / 2014

Dovolím si říci, že alespoň části hostů těchto stránek je kapela povědomá z několika reportáží jejich koncertů. Dnes se představili v končinách jimi neprobádaných a dle ohlasu příznivců slušné muziky zde zanechali patrný otisk jak hudbou, tak texty a samozřejmě celkovým projevem na scéně. Opět přidávám palec nahoru a zda-li vše vyjde podle plánu, potkáme se na křtu jejich prvního alba ve Skašově dne 9. 6. 2018
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace