9. 2. 2019 Štěnovice Zásadní změna, Kabát revival West

Štěnovice – Kabát revival West 9.2.2019

Na rockové tancovačce se představily dvě kapely

V sobotu večer jsme se vydali do nedalekých Štěnovic. V místním KD se tu konala taneční zábava se dvěma protagonisty – rozjezdovou Zásadní změnou a hlavním tahounem Kabát revival Westem. V porovnání s jinými putováními po bigbítech českých trvala cesta jen chviličku, po čtvrt hodině jsme hledali kulturák. Našli, zaparkovali a v klidu se usadili k ještě prázdnému stolu plnícího se sálu. Oběma kapelám mohu dát palec nahoru za výkon a plný parket, který je během vystoupení doprovázel.
Oficiální report si můžete, jako obvykle, prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Zásadní změna

Plzeň / pop punk / 2012

Plzeňskou formaci jsme si dnes užili premiérově. Již při zvukovce dali najevo rockový podtext budoucího bloku. Musím pochválit fanoušky Zásadní změny, kteří rozjezdovce pomohli, byť parket ještě nebyl zcela plný.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Kabát revival West

??? / rock / 2015

I když je tato parta služebně mladší nežli předchozí sestava, z vystoupení sálala energie, kterou umocňoval živým a neustálým pohybem zpěvák Štěpán Mráz. Spousty příznivců vytvořily parádní kulisu sobotnímu rockovému mejdanu. Plný sál, chórový doprovod skladeb originál Kabátů, občasné skoky z pódia a divoká mlýnice pod jevištěm byly ozdobou bigbítového večera ve štěnovickém KD.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace