29. 8. 2020 Starý Plzenec Wagabund, Revival Olympic Domažlice, Kečup

Starý Plzenec – Městské slavnosti 29.8.2020

Rockový večírek na závěr odpoledního programu

Sobotní večer jsme si udělali malý výlet k řece ve Starém Plzenci. Na upraveném prostranství tu vyrostlo nespočet stánků, atrakcí pro děti a občerstvovacích zastávek. Celoodpolední akce v době našeho příchodu spěla do finále v podobě koncertu tří rockových formací vztahujících se historií či současností k našemu městu.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Wagabund

Šťáhlavy / 2003 / rock, blues

Těžko hledat silnější pouto, nežli domovské právo klávesáka Vaška Kovandy. S kapelou jsou známí na mnoha akcích podobného ražení, tancovačkách nebo jen tak na posezeních a oslavách. Coverový set byl po zásluze odměněn potleskem stále přicházejících hostů.

Revival Olympic Domažlice

Domažlice / rock / 2003

Domažlická parta vybalila playlist nabitý skladbami slavných originálů. Kapelu s městem pojí minulost zpěváka Lukáše Kabourka, který ve Starém Plzenci působil a dnes tu z pódia poznával spoustu známých z let minulých.

Kečup

Nýrsko / rock / 1985

Určitě lídr rockového dýchánku. Kapela je hojně navštěvovaná i daleko za krajskými hranicemi. Líbivými melodickými skladbami s texty z reálného života bodují u publika všech generací, což muzikanti potvrdili i zde. A spojitost s městem? Zpěvák Karel Paul má svůj domov nedaleko a na stage se dopravil nejstarším možným způsobem – pěší procházkou.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace