17. 6. 2018 Starý Smolivec

SK Slavia versus SK Starý Smolivec 17. 6. 2018

Setkání fotbalových legend

Do výkopu

V neděli jsme se zajeli podívat do obce Starý Smolivec, kde si na místním fotbalovém hřišti poměřili síly legionáři pražské Slávie s výběrem místních fotbalistů. Jedinečné utkání bylo dlouho očekávanou událostí a početná návštěva fanoušků obou týmů tento fakt jen potvrzovala.

1. polovina

Za kulatým nesmyslem se tu honila dvě mužstva Starého Smolivce ve věkové kategorii 40+ a ve druhé polovině pak 50+. Slávisté tolik hráčů k dispozici sice neměli, přesto dokázali skórovat jako první. Za stavu 0:2 pozvedli domácí hlavy a v krátkém čase odpověděli na 2:2. Poté však přišla na řadu exhibice sešívaných a v polovině utkání byl stav 2:5.

2. polovina

Druhá polovina s hráči 50+ pokračovala v linii konce první části. Góly padaly do starosmolivecké branky do posledních minut zápasu, kdy se o závěrečný zápis do kolonky gólových střelců postaral místní borec Jirka Růt. Příjemných 3:3 na světelné tabuli po skončení zápasu se po rozklíčování proměnilo na 3:13, neboť elektronika nedokázala zobrazit dvojciferné číslo. Přesto se utkání a potažmo celé odpoledne vydařilo a pobyt na čerstvém vzduchu si užil každý, kdo přemohl lenost a na hřiště vyrazil.
Soupisky, průběh a další galerii si můžete prohlédnout na oficiálním webu Mladého Smolivce v Událostech.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace