31. 12. 2016 Čmelíny

Silvestr u Václava Bečváře ve Čmelínech 31. 12. 2016

Letos jsme Nový rok oslavili ve Čmelínech

Poslední den letošního roku 2016 připadl na sobotu, jejíž večer jsme strávili v příjemné společnosti našich známých a kamarádů ve stylovém hostinci Veny Bečvářů v obci Čmelíny. Velice rádi jsme využili pozvání od Zdeňka a Lucky na tuto akci, která odstartovala po 18. hodině v Pánském pivním klubu Čmelíny.
Stodola přestavěná do současné podoby dýchala atmosférou současnosti pod bedlivým dohledem artefaktů dob minulých, dob před sametovou revolucí 1989. Spousta plakátů, hesel, obrazů či návěstních štítů nenechá nikoho z hostů na pochybách o recesistické náladě ve výčepu. Stoly se prohýbaly pod talíři s pochutinami, sklenice nabízeli občerstvení v tekuté podobě. Majitel, šéf a zároveň vrchní „výčepák“ si večer parádně užíval a nevynechal jedinou možnost zapojit se do drobných vylomenin provázející celý večer.
Půlnoc – šampaňské, přípitky a přání nebralo konce, díky čemuž jsem přišel o pohled na připravený ohňostroj. Alespoň krabici od vypálené zábavní pyrotechniky jsem zaznamenal do archivu a hned zpět do vyhřátého výčepu. K domovu jsme vyrazili hodně pozdě k ránu příjemně naladění na události nového roku – roku 2017.
Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace