5. 1. 2019 Dožice

Schůze SDH Dožice a přípitek 5.1.2019

VVH SDH Dožice s následnou malou oslavou

V sobotu jsme si dali chvilku volna od hudebních produkcí a rádi se zúčastnili Výroční valné hromady dožického SDH. Schůze proběhla dle programu s jednotlivými referáty, kterým předcházela pietní minuta ticha za kolegy, kteří mezi námi již nejsou. Diskuse neměla nijak bouřlivý průběh, spíše se hodnotila největší loňská akce - Sraz rodáků v Dožicích u příležitosti 700. výročí od první písemné zmínky o obci. Na té se hasiči spolupodíleli velikou měrou a z úst starostky za organizaci sklidili slova uznání. Nezbytné občerstvení po „vysilujícím“ schůzování mělo podobu sekané s bramborovým salátem. Jen poznámka – příloha vyhrála Vánoční soutěž o nejlepší bramborový salát v Dožicích. Mohu jen poblahopřát vítězům, velice jsem si pochutnal.
Poté následovalo občerstvení a klid v dožické hospůdce narušila jen oprava kapající vodovodní baterie v kuchyni. Zde se ve velice dobrém světle a se skušeností v rukou ukázali Milan s Petrem, kteří tuto poruchu zvládli na jedničku. Ještě trocha úklidu na podlaze a příští chvilky jsme si mohli vychutnat u dobrého pivka ve společnosti pohodových lidí.
Další galerii si můžete prohlédnout na webu Mladého Smolivce v Událostech.

 

Po oficialitách a drobné opravě přišel čas na přípitek k mým budoucím narozeninám. Nálada parádní, nechyběly fotečky, selfíčka a dokonce jsme tu nahrubo probrali přípravy na velkou oslavu narozenin, která nás tohoto léta čeká.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace