27. 9. 2018 MC Sklep Spálené Poříčí Radiátor, Compromysh, Khargados

Rockový večírek v MC Sklep 27. 9. 2018

Hudební mejdan ve Spáleném Poříčí

Ve čtvrtek, večer před státním svátkem, jsme se zajeli podívat do MC Sklep ve Spáleném Poříčí. Pořadatelé na klubové pódium pozvali tři rockové sestavy, které předvedly své umění nebývale plnému parketu. Ještě zmínka o line upu večera – avizovaná skupina Gallileo se omluvila přesně tak, jako další Aušus a nakonec se role náhradníka ujal novomitrovický Kahargados.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Radiátor

Klatovy, Blovice / rock / 2003

Jejich koncert jsme v minulosti navštívili na klatovském náměstí. Přesně jako tam, tak i tady předvedli parádní výkon podpořený neustále se doplňujícím publikem. Právě plný klub a vytvořený kotel dodával celé akci punc větších festivalů konaných během open air sezóny.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Compromysh

Příbram / pop - punkrock / 2005

Punkrockový nářez ve velice živém představení byl pro tuto sympatickou partu na delší dobu, v horším případě na pořád, posledním vystoupením v dlouhé šňůře hudebního života. Na důvod jsem se neptal, ale v nejbližších dnech se jistě na sociálních sítích objeví spekulace o dočasném pozastavení hudební kariéry.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Khargados

Nové Mitrovice / rock / 2015

Složitě se nechá říci, že jako poslední vybalil své nástroje náhradník náhradníka – rockový Khargados. Na rozdíl od předchozích formací se o přízeň publika uchází teprve 3 roky, přesto dokáže živelnou produkcí upoutat a roztančit vše, co se v nejbližším okolí nachází. Povedený závěr večírku s názvem Každoroční mejdan se nezadržitelně propracoval k poslední skladbě, poslednímu tónu a po sbalení aparatury pokračovali vytrvalí hosté v nahlášené after párty.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace