8. 2. 2020 Blovice Kohn Rock, Sifon s V. Šelmátem

Rockový večer v blovickém Liďáku 8.2.2020

Sifon s V. Šelmátem pokřtil Tomáši Navrátilovi nové album

Mnoha rockery dlouho očekávaný koncert byl odstartován po 20. hodině v blovickém Lidovém domě. Na programu nebyla jen dobrá muzika produkovaná oběma formacemi, ale i křest nového alba frontmana Kohnu RockTomáše Navrátila s názvem The Best Of 1996 – 2019. Celá akce se konala pod pořadatelskou taktovkou Městského kulturního střediska Lidový dům Blovice, kterým se večer s početnou návštěvou velice povedl.
Oficiální podrobnější report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Kohn Rock poprvé

Plzeň / rock / 2011

Kapela vyrazila na zteč blovického Liďáku s playlistem plným osvědčených kousků. Doprovod refrénů či celých songů byl slyšet ze všech koutů prostorného sálu.

Křest alba The Best Of 1996 – 2019

Ve druhé sérii nastal ten správný čas k výjimečné události – pokřtění ještě teplého alba. Na CD je celkem 34 skladeb, což je nevídaná škála historie mapující Tomášovu hudební dráhu. Jako kmotři se na scéně s lahvičkami sektu objevili členové Sifonu s Vencou Šelmátem v čele a každý svým tekutým dílem přispěl ke zdárnému pokropení placky, o kterou je v řadách příznivců velký zájem.

Kohn Rock podruhé

Plzeň / rock / 2011

Rozjetý blok Kohn úspěšně dotáhl k závěrečné skladbě, po které si publikum hlasitě vyžádalo přídavek. Ještě skupinovka nejvěrnějších fans s kapelou a muzikanti mohli začít balit.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Sifon s Václavem Šelmátem

Plzeň / rock

Druhá polovina večera patřila této plzeňské rockové legendě. Z beden do nás pumpovali známé pecky, které dokáží oslovit fanoušky všech generací. A přesně takové bylo i složení blovického kotle. Vpředu probublával dav mladších ročníků, který se prolínal s hosty pamatující daleko hlubší historii jednotlivých muzikantů, nežli je magický milník přelomu tisíciletí. Atmosféru jistě podtrhl i Tomáš Navrátil, jenž se Sifonem v poslední době velice často vystupuje jako host. Jeho třetí kytara je určitě při koncertech velkým přínosem - songy dostávají nový hudební rozměr.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace