4. 5. 2018 RC Sklep Spálené Poříčí Elegie rock, Paradox

Rockový nářez v MC Sklep 4. 5. 2018

Podařená rocková tancovačka ve Spáleném Poříčí

Páteční večer jsme vyrazili do hudebního prostředí spálenopoříčského Sklepa. Na místním pódiu v takřka fyzickém kontaktu s fanoušky tu zahrály plzeňské kapely Elegie rock a Paradox. O tom, že jejich vystoupení má v okolí ohlas, svědčil celý večer velice slušně zaplněný suterénní klub.
Neodpustím si poznámku ke zvuku. Shodou okolností jsme na Elegiích byli minulý víkend a diplomaticky řečeno – ozvučení tento pátek jednoznačně vyhrává. Bylo vidět a hlavně slyšet, že dobře udělaný mix je bez nadsázky vstupní branou do fanouškovské duše.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Elegie rock

Plzeň / hard – rock / restart 2017

Skupina s pohnutou historií prožila 8. 4. 2018 právě v tomto klubu znovuoživení. Jaroslav Rajtmajer dal s pomocí manažera Karla Komorouse dohromady skupinu, která dokáže svými songy oslovit několik generací rockově naladěných příznivců. Dnes jsme po dlouhé době zažili zaplněný tančící Sklep a mohu jen popřát všem zúčastněným mnoho podobných úspěšných akcí v neopakovatelné bigbítové atmosféře.
Těsně před nástupem další muzikantské party se představila Terezka Heřmanová s vítěznou skladbou ve výběrové hudební soutěži, se kterou minulý týden obsadila stupeň nejvyšší.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone (momentálně nelze stránku otevřít).

Paradox

Plzeň / hard – rock / 1990

Krátká přestávka, zvukovka a muzikanti s Tondou Vainerem u mikrofonu rozjeli mejdan ve velkém stylu. Do plného sálu se jistě kapelám hraje velice dobře, což bylo na jejich dvouhodinovém setu zřetelně vidět. Emotivní přednes některých skladeb si zaslouženě odnášel hlasitý aplaus, při pomalých nebylo mezi kroužícími páry takřka k hnutí. Není divu, že si nadšené publikum vytleskalo přídavky, které parádně završily hezký rockový večer v MC Sklep Spálené Poříčí.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace