21. 4. 2019 Myslív Radiátor, Tranzistor, Vejce

Rockový minifestík v KD Myslív 21.4.2019

Velikonoční koncert s parádním zvukem

V neděli jsme si udělali výlet do Myslíva, kde si na místním sále dali dostaveníčko příznivci svižné rockové muziky. Na prostorném jevišti se tu vystřídaly tři kapely a my si mohli užít bigbítový závěr letošních velikonočních svátků.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Radiátor

Klatovy, Blovice / rock / 2003

Již několikrát jsme se na našem putování po rockových akcích potkali a snad pokaždé měla skupina v rukávu nějakou novinku. Nejinak tomu bylo i tentokráte, když svůj set okořenili skladbou Lovu zmar. Publikum navíc potěšili zprávou o natáčení klipu ke skladbě Pionýr, který by měl spatřit světlo světa někdy v letních měsících.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Tranzistor

Měčín / rock / 1995

Také tuhle měčínskou partu jsme si několikrát poslechli. Dnes v čele kapely zazpíval Láďa Nováček, který tu kmenového zpěváka alternoval. I z tohoto důvodu se na nás valily na místo vlastních věcí známé české covery.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Vejce

Přeštice / rock / ???

Kapelu jsme měli v hledáčku poměrně dlouhou dobu, návštěva jejich koncertu se však zdařila až právě tuto velikonoční neděli. Mohu potvrdit, že zvěsti o parádních představeních nelhaly – skvělý zvuk i celkový přednes byl na jedničku, o kterou se s muzikanty postaral zpěvák a zvukař František Sýkora.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace