4. 7. 2019 Zámek Kozel

Promoce naší Martiny 4.7.2019

Bakalářský titul po úspěšně zvládnutém studiu

Ve čtvrtek jsme se na zámku Kozel zúčastnili výjimečné události v naší rodině. Naše Martina tu na slavnostním promočním aktu završila tříleté studium na Západočeské univerzitě v Plzni obor Všeobecná sestra. Před svým jménem má ode dneška právo nosit již dříve obdržený titul DiS., ke kterému si právě teď připojila akademický Bc.

Slavnostní obřad

Promoce proběhla v důstojném prostředí zámku Kozel, kam se sjeli příbuzní a známí studentů ze všech koutů našeho kraje. Během dne se tu konalo několik těchto jedinečných aktů, což se projevilo obrovským počtem lidí před obřadní síní.

Slavnostní fotografování

V těchto nevšedních okamžicích nemohlo chybět rodinné fotografování. Spousty snímků, ze kterých publikuji jen zlomek, budou vzpomínkou na nezapomenutelný den v životě nás všech, kdo jsme se v zámeckém parku sešli.

Slavnostní večeře

K výjimečnému dni určitě patří sváteční oběd, v našem časovém případě večeře. Zamluvený stůl na terase v blovické restauraci Na Čabardě se pod jídly takřka prohýbal. Musím říci, že volba tohoto místa se zdařila a připravené minutky byly velice chutné i oku lahodící.
Tak Martino, ještě jednou obrovská gratulace za odvedenou práci při studiu a přeji mnoho štěstí, úspěchů a rodinné pohody v nadcházejících letech.

Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace