10. 5. 2019 Přeštice Strip Dolls, Hand Grenade, Emesis

Přeštická Stodola nabídla skvělou muziku 10.5.2019

Výživný hudební večer v přeštickém klubu

Páteční večer jsme si užili na koncertě v multižánrovém klubu Přeštická Stodola. Na pódiu se vystřídaly hned tři kapely před slušně zaplněným parketem.
Oficiální report je jako obvykle k nahlédnutí na hudebním portále Music Gate.cz.

Strip Dolls

Klatovy / rock / 2008

S klatováky jsme se již potkali v plzeňském Divadle Pod lampou na jednom ze základních kol hudební soutěže Múza 2019, odkud se probojovali do Diváckého finále. Zde v Přešticích měli na jevišti podstatně více času předvést své umění, což plnohodnotně využili a potlesk v závěru podtrhl parádní set s Bárou u mikrofonu. Kapela je velice plodná – na kontě mají od 2008 řadu titulů, ze kterých tu mnohé zaznělo, včetně novinky You Break My Heart.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Hand Grenade

Mirovice / metal / 2008

Metalovka jako řemen, jejíž produkci jsme měli možnost v minulosti několikrát navštívit. V loňském (2018) roce pokřtili poslední album Fénix, které se jistě zařadilo do sbírek nejen jejich nejvěrnějších na čestná přední místa příznivců tohoto žánru. Vedle zásadních osvědčených vypalovaček vynikla jediná pomalá věc Znamení, odměněná aplausem zaplněné Stodoly. Mirovičtí se v létě takřka nezastaví a již dnes se těším na další naše setkání.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Emesis

Přeštice / hard rock / 2013

Iniciátor a velký tahoun pátečního mejdanu. Skupina pohybující se na scéně od 2013 byla sice delší dobu mimo centrum dění, přesto se na dnešek parádně připravili a playlist prezentovaný Štěpánem Mrázem měl u obecenstva úspěch. Svižného hard rocku není nikdy dost a tak si myslím, že neuplyne mnoho času k opakování přeštické párty. Ode mne určitě palec nahoru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace