25. 1. 2019 RC Prdel Beroun Shitstorm, Padlí Andělé, El Fuego, Arthemion

Prdel rock pro Klubíčko – pátek 25.1.2019

První den dvoudenního festu v RC Prdel

V pátek večer jsme se stali účastníky zahajovacího dne hudebního festivalu s názvem Prdel rock pro Klubíčko Vol. 6. Akce proběhla ve známém rockovém klubu Prdel a výtěžek bude věnován neziskové nadaci Klubíčko Beroun z.ú. pečující o děti a dospělé s těžkým zdravotním postižením. Hlavní pořadatel Martin Hruška pozval na klubová prkna celkem 11 kapel, které předvedly své umění na dvoudenním maratónu bez nároku na honorář.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Shitstorm

Hořovice / metal / 2014

Známá hořovická parta rozjela svůj blok na plný plyn bez ohledu na to, že se hosté ještě v některých případech teprve scházeli. Letos to bude pět let od vzniku kapely s kytaristou Mikešem u mikrofonu, což je asi ten pravý čas na vydání debutového alba. Určitě se na něj těším a budu informovat.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Padlí Andělé

Beroun – Závodí / metal / 2018

Domácí, teprve necelý rok hrající formace má za sebou řadu koncertů, vystoupení na festivalech a dokonce i výjezd na Slovensko, kde zanechala zřetelnou stopu. Raritou je, že skupina vydala povedené album Černá křídla ještě před premiérovým koncertem na veřejnosti.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

El Fuego

Hořovice / heavy metal / 2017

O rok starší, nežli předchozí sestava je hořovický El Fuego – ze španělštiny plamínek. Kapela si zakládá na vlastní tvorbě s českými texty, ve kterých je výjimkou anglicky zpívaný Emotions.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Arthemion

Strakonice, Písek / symphonic metal / 2014

Jejich vystoupení bylo pohlazením metalových duší, které mají rády operní hlas zpěvačky na pozadí ostřejší muziky. Pro mne skvělý zážitek a pevně věřím, že se ještě někde potkáme. Určitě palec nahoru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Arthemion dohrál na čas a přesně ve 22 hodin byl první den prdeláckého festivalu pro Klubíčko oficiálně ukončen. Hosté se však houfně nerozcházeli, ale povětšinou u piva rozebírali výkony jednotlivých účinkujících.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace