21. 9. 2018 Nový Kramolín Grady Ann, Armero Tragedy

Pouťová zábava akce jako prase vol. 4 – 21. 9. 2018

Hard rockový večer v Novém Kramolíně

V pátek večer jsem se zajel podívat do Nového Kramolína na Domažlicku, kde se na místním sále u pouťové příležitosti představily dvě kapely. Cesta proběhla v pohodě napříč silné bouřce a napadaným větvím u silnice. Dorazil jsem právě včas, abych viděl vybalování a zvučení kapely, navíc jsem ochutnal kousek pečeného vepřového z obrovského pekáče. Příjemná obsluha, nadupaný zvuk, ostrá světla a natěšení hosté netrpělivě očekávali úvodní akordy svátečního večera.
Oficiální report jsem publikoval na Music Gate.cz.

Grady Ann

Blovice / hard – rock / 2014

Blovickou skupinu jsme měli možnost poznat na vícero akcích napříč naším krajem. Dva zpěváci, melodický hard rock a chytlavé texty dokáží oslovit i fanoušky, kteří na ně zavítají poprvé. Kromě osvědčených pacek tu představili několik novinek, což svědčí o chuti muzikantů pokračovat v jízdě na rozjetém vlaku.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portálu Bandzone.cz.

Armero Tragedy

Klatovy / alternative rock / 2013

Již při zvukové zkoušce prasklá struna dávala tušit nářez, který nás v kulturním domě očekával. Klatováci ukázali několik tváří tvrdé linie našlápnutého ostrého rocku koketujícího s temným metalem a skladby daly vyniknout jak zpěvákovu hlasu, tak hudebnímu přednesu zbytku sestavy. Byl jsem na nich poprvé, určitě palec nahoru a v budoucnu se jistě někde potkáme.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portálu Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace