27. 4. 2018 Lužany Elegie rock, Grady Ann

Páteční bigbítový večer v Lužanech 27. 4. 2018

Rocková tancovačka na lužanském sále

V pátek jsme se zajeli podívat do Lužan u Přeštic, kde si na prostorném sále zahrály dvě Západočeské rockové kapely. V době našeho příjezdu probíhaly na pódiu finální přípravy a my si v klidu u kávičky počkali na odstartování koncertu mnou velmi očekávaného.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Elegie rock

Plzeň / hard – rock / restart 2016

Kapela, kterou pamatuji ještě z dob divokého mládí. V 80. letech bylo jejich teritorium takřka v celých Západních Čechách a na koncertech nebylo k hnutí – takový býval o jejich melodický styl a parádní texty zájem. Je sice pravda, že dnes si mohli hosté vybrat místo k sezení dle vlastní vůle, přesto si muzikanti před nepočetným obecenstvem střihli svoje známé pecky s velikou chutí. Od restartu v roce 2016 si kapela znovu buduje fanouškovský základ a plakáty jsou často vidět nejen v našem kraji. Muzikantům můžeme jen popřát pevné zdraví, plné sály a mnoho elánu do dalších let.

Grady Ann

Blovice / hard – rock / 2014

Návštěvníci těchto webových stránek jistě vědí, že na představeních této skupiny se můžeme celkem často vidět. Pro mne velice líbivý styl v luxusním balení jak kytaristů a Šošona u bicích, tak dvou skvěle se doplňujících zpěváků od mikrofonu. Jejich první album má konečně termín křtu a zájemci si mohou 9. 6. 2018 zajet do Skašova, kde se tato akce uskuteční.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace