23. 3. 2019 Mladý Smolivec PiňaKoláda

Oslava 60. narozenin v Mladém Smolivci - odpoledne 23.3.2019

Velká oslava Jarčiných nádherných kulatin

Přípravy

V sobotu odpoledne jsem měl tu čest zúčastnit se slavnostních chvilek rozvětvené Jarčiny rodiny. Po 15. hodině se sál začal plnit hosty postupně obsazujících volná místa u bohatě prostřených stolů. Troška nervozity, očekávání a hlavně vítání se členů rodiny mezi sebou nebralo konce. Jaruška měla naplánovaný příjezd na 16. hodinu, na kterou bylo vše nachystáno a připraveno ke společné velké gratulaci.
Se svolením Milana – jednoho z hlavních organizátorů celé akce, uvedu krátký report z vydařeného sobotního odpoledne.

Gratulace

Při vstupu oslavenkyně na sál bylo na její tváři znát napětí a emoce. Ty umocnil společně zpívaný vinš všech přítomných s doprovodem kapely PiňaKoláda. Poté se vytvořila dlouhá fronta gratulantů s osobními přáními a dárečky, mezi kterými dominovalo nádherné pohodlné křesílko, na dnešek doplněné několika speciálními detaily.

Sólo

Poslední podání ruky, poslední polibek a na řadu přišlo sólo. Jelikož gratulantů bylo mnoho, na sólo s pánskou částí hostů jedna skladba nestačila a skupina Piňakoláda několikrát přidávala.

Volná zábava

Emoce a nervozita prvních chvil po příchodu Jarky na sál se proměnily v gejzíry pohody, klidu a spokojenosti mezi nejbližšími v rodinném kruhu. Za podpory Soni a Pavly a z PiňaKolády se rozjela parádní taneční zábava, na kterou budou účastníci jistě dlouho vzpomínat. Tanečky, povídání či připíjení na zdraví byly neodmyslitelnou součástí následujících hodin. Tímto ještě jednou děkuji za pozvání a jsem velice rád, že moje maličkost mohla být nepatrnou součástí této parádní narozeninové párty.
Akce byla soukromá, proto jistě omluvíte poněkud strohé galerie, které alespoň náznakem ukazují skvělou náladu hostů a hlavně oslavenkyně.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace