14. 1. 2012 Mohelnice Hadi Band

Myslivecký bál v Mohelnici 14. 1. 2012

Myslivecký bál s rockovou muzikou, která určitě překvapila i pořadatele

Na sobotu jsme byli pozvaní na myslivecký bál do Mohelnice. V šest večer se sešla parta na návsi a vyrazili jsme směr bál do sousední vesnice. Pěšky! V půl sedmé jsme již seděli ve výčepu u piva. Samozřejmě jako jedni z prvních. Jak je vidět z fotek, myslivci připravali bohatou tombolu. Ani jsem nezpočítal, kolik bylo cen.
Další překvapením pro mě byla kapela. Myslel jsem si, že tady bude nějaká "...vanka", ale první skladba od skupiny "Hudby Praha" mě vyvedla z omylu. Příjemně. Skupina se jmenovala "Hadi band". Název mnoho nenapověděl, ale produkce dost dobrá. Na požádání pořadatelů zahrála pro starší i sérii lidovek.
Před půlnocí bylo zahájeno losování tomboly. Pořadatelé byli opravdu dobře připraveni a losování za pomocí hostů probíhalo velmi svižně. Dokonce ceny roznášeli přímo ke stolům jednotlivým výhercům.
A ještě jedna místní perlička. Líbí se mi, že někde udělají tanečníci "mašinku" se kterou jezdí po sále a nezřídka i venku. Tady ne. Tady tanečníci udělali "Mohelnický sněžný bob" přímo na parketě! Pěkně to zapadlo do příjemné nálady na sále.
Blížil se konec, ale nikomu se ještě domů nechtělo a tak se pořadatelé domluvili s kapelou na malém přídavku. Ale i ten skončil a v brzkých ranních hodinách jsme se rozešli do svých domovů.
Sám za sebe můžu říct, že se mi opravdu líbilo!

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace