7. 3. 2019 Plzeň Anteater, Johnny Service, Jokers

Múza 2019 – 2. kolo 7.3.2019

Další hudební vyřazovací souboje v plzeňském klubu

Ve čtvrtek večer jsem vyrazil do plzeňského Divadla Pod lampou, kde se na klubové scéně konalo 2. základní kolo hudební soutěže Múza 2019. Z avizované čtveřice kapel se omluvila Miagra a bojů se tak zúčastnily jen tři sestavy.

Anteater

Domažlice / rock-alternative / 2018

Skupinu tvoří pouze tři muzikanti včetně zpěvačky Andrey Kohoutové, přesto byl jejich set velice výživný a plný parádní muziky. S předstihem mohu prozradit, že domažlické trio oslovilo jak hosty, tak porotu a z dnešního večera si odnesla vavříny z obou kategorií.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Johnny Service

Plzeň / aggro-psychedelic / 2012

Na jejich koncertu jsme se v minulosti ještě nevyskytli, což se budu snažit v časech budoucích napravit. Styl, přednes a projev byl další chybějící střípek, který parádně zapadl do mozaiky nespočetných žánrů a odstínů muziky prezentujících se na našich pódiích. Netradiční pomůcky na jevišti, toaleťáky létající všemi směry a jadrné texty dominovaly celému setu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Jokers

Praha / pop-rock / 2008

Pražská parta nastoupila v originálních kostýmech a rozjela poslední dějství druhého kola. Repertoár z jejich dílny se nechal velice dobře poslouchat a závěrečný potlesk byl jistě zaslouženou odměnou.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Vyhodnocení

Hned po závěrečném potlesku a přepočítání hlasů následovalo losování o volňáska na akci do Lampy, poté si cennou trofej – vítězství v obou kategoriích, převzala domažlická kapela Anteater. Více podrobností o soutěži je na webu Divadla Pod lampou, oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace