26. 4. 2018 Plzeň Garage Rattlesnakes, One Hour Later, Baloňák, Peter Shabby

Múza 2018 – 6. kolo 26. 4. 2018

Závěrečné postupové kolo hudební soutěže v Divadle Pod lampou

Ve čtvrtek jsme se zajeli podívat do plzeňského klubu Divadla Pod lampou, kde se konalo závěrečné postupové kolo této výběrové soutěže. Dnes se o pozornost publika a poroty ucházely opět čtyři skupiny v několika hudebních žánrech.
Oficiální report si můžete prohlédnout na portále Music Gate.cz a podrobnosti k soutěži samotné na webu Divadla Pod lampou.

Garage Rattlesnakes

Klatovy / rock´n´roll, punk / 2017

V překladu Garážoví Chřestýši vybalili parádní a živý set. Stylové mikrofony, nagelované vlasy, kytarová sóla a emotivní přednes zpěváka dokreslovaly jejich styl.

One Hour Later

Volyně / melodický hardcore, punk / 2015

Sympatická parta se zpěvačkou u mikrofonu předvedla muziku s mnoha prvky metalu, I když anglické texty, přesto mě jejich představení oslovilo a v budoucnu se jistě někde potkáme.
Výběr z repertoáru si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz

Baloňák

Plzeň / ska, reggae / 2017

Kapela působící v hudebním světě teprve rok si dokázala získat srdce mnoha skáčkových fanoušků, což bylo vidět v početném publiku tančícím před pódiem. Osmičlenná formace se s ničím nepárala a do obecenstva pálila to nejlepší ze svého repertoáru.
Výběr z repertoáru si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz

Peter Shabby

Praha / punk rock / ???

Samojediný představitel tohoto projektu dokázal přes počáteční technické problémy s elektrikou zahrát na bicí, kytaru a ke všemu zazpívat. Obdivuhodný výkon, který si určitě zasloužil potlesk na otevřené scéně.
Výběr z repertoáru si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz

Vyhodnocení

A jak vše dopadlo? Pořadatelé vylosovali šťastného výherce dvou volňásků do klubu a vyhlásili vítěze diváckého hlasování, kterým se stal plzeňský Baloňák. Do finále před odbornou porotu pak postupuje první učinkující – klatovská parta Garage Rattlesnakes.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace