17. 11. 2018 Mrákov Alkehol, Walda Gang

Mrákovský rockový večer 17.11.2018

V místním KD zahrál oblíbený Alkehol a Walda Gang

V sobotu večer nás koncertní putování zavedlo do bašty západočeského bigbítu – do obce Mrákov u Domažlic. Na sále vyhlášeného kulturáku si dali dostaveníčko příznivci dobré rockové muziky a neopakovatelné atmosféry prosycené ostrými pódiovými světly.

Alkehol

Praha / rock-punk / 1991

Potemnělá scéna odtajnila předem známého prvního aktéra chvilku po 21. hodině. Nikde nekončící mlhou, kouřem a ohňovými efekty o sobě dala vědět pražská rocková formace Alkehol. Mezi starými dobrými songy jsme si mohli užít i novější věci z letos (2018) vydaného alba Sudová přitažlivost, které se fanouškům party opěvující alkohol v jakékoliv formě dostaly velice rychle do krevního oběhu. Skandování a chórové zpěvy, které jsou na většinou vyprodaných koncertech koloritem, završil přídavek – Na Slamníku a Buráky.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Walda Gang

Praha / rock / 2009

Pro mnohé z hostů zlatý hřeb, v každém případě skvělá show, které dominuje hlas Miro Šmajdy. Bývalý zpěvák – Vláďa Šafránek si k mikrofonu, bohužel, již nikdy nestoupne. Právě vzpomínka na legendárního Šafránka během koncertu byla velice sympatická. A nezůstalo jen u slov – ve spolupráci s pořadatelem Vašíkem Sladkým byla při skladbě Asi se mi stejská vystavena veliká fotografie hudebního tahouna a nezaměnitelného zpěváka. Bouřlivý potlesk nacpaného sálu jasně ukazoval, že vzpomínky se z paměti vymazat nedají. Jinak kapela předvedla 100% výkon, ve kterém nechyběla střelba konfet, gejzíry chladícího plynu a mlhové kulisy. Poslední přídavek Je tu léto ze stejnojmenného, letos (2018) vydaného alba, udělal tlustou čáru za hezkým večerem v KD Mrákov.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace