12. 4. 2019 RC Prdel Beroun Moment, Tak Akorát

Moment a Tak Akorát v RC Prdel Beroun 12.4.2019

Rockový večer v berounském klubu

V pátek večer nás cesta po bigbítech českých zavedla do známého rockového klubu Prdel Beroun. Na pódiu zde vystoupily dvě kapely, které jsme měli tu čest potkat dnes poprvé. O to více jsem se na koncert těšil a dnes mohu říci, že oprávněně. Parádní večer ve společnosti pohodových lidí a skvělé muziky vždy potěší.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Moment

Hradec Králové / alternative-grunge / 2004

Kapela vážila dlouhou cestu do Berouna poprvé, přesto se jí dostalo vstřícného přivítání. Odměnou přítomným za potlesk v úvodu předvedl Moment velice slušný set plný skladeb z vlastní dílny. V Berouně zanechal zřetelný otisk a v zákulisí se mluvilo o koncertě v obráceném gardu právě na prknech v Hradci Králové.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Tak Akorát

Beroun / hard-rock / 1994

Za několik let výletů na hudební akce jsme potkali spoustu kapel, představení této berounské formace však zůstane v paměti na delší dobu. Svižný hard rock, obrovské nasazení frontmana Josefa Zlámala a celková sehranost se nedala přehlédnout. Doprovod několika skladeb na violoncello Janem Zlámalem posunulo jejich blok o level výše. Kombinace hudebních nástrojů podpořená dobře nazvučených smyčců se nádherně poslouchala. Druhá polovina jejich představení měla podobu klasiky – bicí, basa a kytara se zpěvem. Zasloužený potlesk v závěru byl skupinou odměněný přídavkem, který hezký večer definitivně uzavřel. Ode mne určitě palec nahoru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace