18. 1. 2019 Plzeň Hi-Fly, Ci5

Metalový večer v klubu Runway 18.1.2019

Návrat Ci5 do plzeňského klubu po 17. letech

V pátek večer jsme si udělali premiérovou návštěvu v dalším plzeňském hudebním klubu, tentokrát s názvem Runway. Cíl jsme nalezli celkem bez problémů a po malé venkovní kouřovce jsme sešli po schodech do suterénních prostor hudební arény. V době našeho příchodu byla aparatura již rozložená a přítomné čekala jen krátká zvukovka před samotným startem.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Hi-Fly

Plzeň / metal / 2017

Metalová formace nemá sice dlouhou historii, o to delšími hudebními rodokmeny se mohou pochlubit jednotliví členové. Frontman Ota Mysty Husák, který si časy minulé užíval ve Feratu, vybalil se svou partou playlist blýskající se novými věcmi z dílny Hi-Fly podporovaný skladbami z éry zmíněného Feratu. Hodinový set s výlety Oty mezi fanoušky byl výživný a určitě se ještě v budoucnu někde potkáme.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Ci5

Plzeň / hard rock / 2000

Kapela, jejíž několik koncertů jsme měli tu čest navštívit, předvedla opět skvělý výkon. Dnes tomu bylo 17 let, kdy se skupina začínala rozjíždět na pódiích a právě Ranway se stal jejím odrazovým můstkem v budoucím hudebním životě. Sehraná parta dokazovala každým songem, že dobrou pověst buduje na základech tvrdé práce ve zkušebně a nespočtem koncertů na veřejnosti. Emotivní náboj v podání Tondy Jireše – kytaristy a zpěváka, bývá ozdobou nejen u Ci5, ale i v jiných sestavách. Můžeme ho potkat v Motörhead tribute bandu či při vystoupení Zlodějů Ticha. Těm dokonce propůjčil svůj hlas na jejich debutovém albu. V čase vymezeném Ci5 jsme si poslechli průřez dlouholetou tvorbou okořeněnou několika světovými covery.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace