20. 12. 2019 RC Prdel Beroun Falcar, Insignie, Bulldog

Metalový Falcar otevřel berounskou párty 20.12.2019

Vánoční koncert v RC Prdel Beroun

Předvánoční čas lze trávit mnoha způsoby – nákupy, úklidem, vařením, sledováním televize… Fanouškové kvalitní muziky měli však na pátek jasno, ani jedna z výše uvedených činností pro ně nebyla tento večer prioritní.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním portále Music Gate.cz. Přidávám odkaz na Hudební knihovnu.cz s dalším malým reportem.

Falcar

Praha, Kladno / heavy metal symphony / 2009

Melodický blok pražsko-kladenské formace Falcar se stal zahajovacím lákadlem pro osazenstvo známého klubu. Mnozí hosté nabídku k tanci přijali a před pódiem bylo živo. Povedené skladby zpívané v angličtině padly na úrodnou půdu a alespoň za mne – palec nahoru.

Insignie

Cerhenice / rock-metal / 2014

Energií a emocemi nabitý set cerhenické party za prvním vystupujícím nijak nezaostal. Trošku odlišný styl, přesto určitě záživný a chytlavý. Muzikanti do představení dali hodně ze sebe, což se odrazilo v potlesku na otevřené scéně.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Bulldog

Beroun / hard rock / 2015

Závěr připadl domácí sympatické partě Bulldog. U bicích nechyběl provozovatel klubu Martin Hruška a s basou u mikrofonu David Anýž. Dlouho jsme je neslyšeli a dnešek dokázal, že skupina se dostává na dlouhém hudebním schodišti do vyšších pater.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace