29. 9. 2018 RC Prdel Beroun Epidemy (official), Padlí Andělé

Metal v podání Epidemy a Padlých Andělů 29. 9. 2018

Premiérový koncert Padlých Andělů s hostem Epidemy

V sobotu večer jsme se zajeli podívat do RC Prdel Beroun, kde se konala veliká hudební událost. Na metalovém večírku se tu po úvodních Epidemy představila letos založená kapela Padlí Andělé. Snad teprve podruhé, co do tohoto rockového doupěte jezdíme, jsem zažil zcela zaplněný klub, což samo o sobě něco znamená. Pravdou je, že pozornost si dnes zasloužily obě vystupující formace a všechna čest hostům za vytvořenou parádní festivalovou atmosféru.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Epidemy (official)

Praha / metal / 2006

Skupinu jsme zažili právě v této baště častých rockových mejdanů. Tenkrát jim ještě zpíval Müra Plocek, který již bohužel není mezi námi. Delší čas trvalo rozhodování muzikantů o tom, zda pokračovat nebo to zabalit. Nakonec se rozhodli pokračovat v jízdě. K mikrofonu se postavil plzeňský charismatický Roman Kobra Gracias. Ten dokáže zaujmout přednesem jednotlivých skladeb tak, že naskakuje husí kůže. Hezká byla i vzpomínka na bývalého zpěváka, která měla v obecenstvu hlasitou odezvu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Padlí Andělé - do křtu

Beroun – Závodí / metal / 2018

Jako zlatý hřeb se k nástrojům postavili Padlí Andělé. Monika Kocmanová s ostřílenými muzikanty po boku rozjela metalovou párty pěkně od podlahy. Písně z již vydaného alba Černá křídla (ještě před prvním veřejným vystoupením) rozhýbaly a hlavně přitáhly na parket početný kotel.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

 

Padlí Andělé - křest

V půli koncertu jsme se stali svědky slavnostního křtu zmíněného CD moderátorem rádia Beat – Petrem Korálem. Troška problémů s otevřením sektu vyřešil s pomocí fanoušků v prvních liniích a po řádném zalití představení pokračovalo v nastaveném rytmu.

Padlí Andělé - po křtu

Chvilku před 22. hodinou se bicman a frontman v jedné osobě – Martin Hruška s hosty rozloučil a večírek pokračoval sice bez živé muziky, zato do pozdních nočních hodin.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace